Zondag 12 januari 2020
Amstenrade 1 - Vaesrade 1 (vr.) 3-2

Zondag 19 januari 2020 Inhaal
EFC VR1 - Amstenrade VR1  3-9

Woander Forest comb. - Amstenrade 1 (vr.)
Langeberg 5 – Amstenrade 4 4-1
Kakertse Boys 2 – Amstenrade 3 afgelast


Zaterdag 25 januari 2020 
17.00 uur Amstenrade Vets - Schinnen/Puth Vets

Zondag 26 januari 2020 

14.30 uur IVS 1 – Amstenrade 1

11.00 uur Haslou 4 - Amstenrade 2
Amstenrade 4 VRIJ

10.30 uur Amstenrade VR1 - Cranendonck VR1

 

Zondag 2 februari 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – Urmondia 1

11.30 uur Amstenrade 2 – Berg ’28 2

Amstenrade 4 – NEC ’92 2 uitgesteld

11.00 uur SVC 2000 VR1 – Amstenrade VR1
 

Zaterdag 8 februari 2020 

17.00 uur SVE Vets - Amstenrade Vets

 

Zondag 9 februari 2020

14.30 uur Abdissenbosch 1 – Amstenrade 1

12.00 uur OVCS 2 – Amstenrade 2

Amstenrade 4 VRIJ

Amstenrade VR1  VRIJ

Zaterdag 15 februari 2020 

17.00 uur SVE Vets - Amstenrade Vets

Zondag 16 februari 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – FC RIA 1

12.00 uur Amstenrade 2 – Haslou 4

09.45 uur Amstenrade 4 – Langeberg 5

12.00 uur RKMSV VR1 – Amstenrade VR1

 

Zondag 23 februari 2020 

GEEN WEDSTRIJDEN I.V.M. CARNAVAL

 

Zondag 1 maart 2020 INHAAL/BEKER

11.00 uur Voerendaal 4 – Amstenrade 4

11.30 uur VOW VR1 (Veghel) - Amstenrade VR1 BEKER

Zondag 8 maart 2020

14.30 uur Neerbeek 1 – Amstenrade 1

09.30 uur Meerssen  3 – Amstenrade 2

11.00 uur Wijnandia 3 – Amstenrade 4

10.30 uur Amstenrade VR1 – Someren/NWC VR2

 

Zondag 15 maart 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – Susterse Boys 1

12.00 uur Amstenrade 2 – Schinveld 2

09.45 uur Amstenrade 4 – Woander Forest 3

11.00 uur Keer VR1 – Amstenrade VR1

 

Vrijdag 20 maart 2020

Competitie VR30+ en heren 45+
 

Zondag 22 maart 2020

14.30 uur Slekker Boys 1 – Amstenrade 1

Amstenrade 2 VRIJ

Amstenrade 4 VRIJ

Amstenrade VR1 VRIJ

 

Zondag 29 maart 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – IVS 1

11.00 uur Heksenberg 2 – Amstenrade 2

12.00 uur Vaesrade 3 – Amstenrade 4

09.45 uur Amstenrade VR1 – Fortuna ’54 VR2

Vrijdag 3 april 2020

Competitie VR30+ en heren 45+

 

Zondag 5 april 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – NEC’92 1

12.00 uur Amstenrade 2 – Sporting Heerlen 4

09.45 uur Amstenrade 4 – Groene ster 4

11.00 uur RKHBS VR1 – Amstenrade VR1

 

Zaterdag 11 april 2020 INHAAL/BEKER
 

Maandag 13 april 2020 INHAAL/BEKER

Vrijdag 17 april 2020

Competitie VR30+ en heren 45+

 

Zondag 19 april 2020

14.30 uur OVCS 1 – Amstenrade 1

12.00 uur Neerbeek 2 – Amstenrade 2

10.30 uur Hoensbroek 4 – Amstenrade 4

10.30 uur Amstenrade VR1 – EFC VR1

 

Zondag 26 april 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – Sanderbout 1

Amstenrade 2 VRIJ

Amstenrade 4 VRIJ

Amstenrade VR1 VRIJ

 

Zondag 3 mei 2020 INHAAL

Vrijdag 8 mei 2020

Competitie VR30+ en heren 45+

 

Zondag 10 mei 2020

14.30 uur Sylvia 1 – Amstenrade 1

11.00 uur Caesar 3 – Amstenrade 2

13.00 uur Brunssum 5 – Amstenrade 4

10.30 uur Amstenrade  VR1 – Eindse Boys VR1

 

Zondag 17 mei 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – Geulsche Boys 1

12.00 uur Amstenrade 2 – Passart-VKC 2

9.45 uur Amstenrade 4 – Alfa Sport 3

11.00 uur Baarlo VR1 – Amstenrade VR1

Vrijdag 22 mei 2020

 

Zondag 24 mei 2020

14.30 uur Conventus ’03 1 – Amstenrade 1

14.00 uur SCM 4 – Amstenrade 2

12.15 uur De Leeuw 3 – Amstenrade 4

10.30 uur Amstenrade VR1 – Geldrop VR1

 

 

 

thumbnail_sportdoc3.jpg
thumbnail_masita.png
thumbnail_sellslogo.png
Knipsel1.JPG
Knipsel2.JPG
  • Facebook Social Icon

Follow Us