Start voorbereiding selectie
Zaterdag 8-8-2020 Oefenwedstrijd
Zwentibold - Amstenrade 19.00 uur afgelast

Zondag 9-8-2020 Oefenwedstrijd 
Rimburg - Amstenrade 11:00 uur afgelast

Zondag 16-8-2020 Oefenwedstrijden
De Leeuw - Amstenrade 2-1
Vaesrade - Amstenrade 3-3

 

Dinsdag 18-8-2020 Oefenwedstrijd
Kakertse Boys - Amstenrade 0-3
 

Dinsdag 25-8-2020 Oefenwedstrijd
SV Geuldal - Amstenrade 1-0
 

Zaterdag 29 augustus 2020

Amstenrade Vets – Sweikhuizer Boys Vets 2-6

 

Zondag 30 augustus BEKER

Amstenrade 1 – FC RIA 1 5-0

Keer 2 – Amstenrade 2 6-1

Amstenrade 4 – UOW’02 4 1-2

Baarlo VR1 – Amstenrade VR1 1-5

 

Zaterdag 5 september 2020

Amstenrade Vets – Weltania Vets 0-8

 

Zondag 6 september 2020 BEKER

Passart-VKC 1 – Amstenrade 1 3-2

Amstenrade 2 – DVO 3 4-3

Chevremont 3 – Amstenrade 4 4-1

Amstenrade VR1 – Eindse Boys VR1 6-0

Dinsdag 8 september 2020 Oefenwedstrijd
Sittard - Amstenrade 6-1

 

Zaterdag 12 september 2020

Sportclub’25 Vets – Amstenrade Vets afgelast

 

Zondag 13 september 2020 BEKER

14.30 uur Amstenrade 1 – Heksenberg-NEC 1 0-2

12.00 uur Passart-VKC 2 – Amstenrade 2 1-1
12.00 uur Amstenrade VR1 – Leveroy VR1 9-3

09.45 uur Amstenrade 4 – De Leeuw 3 3-6

 

Vrijdag 18 september 202 ronde 1

VR30+ bij GSV `28

GSV `28 VR30+ - Amstenrade VR30+ 0-0
Amstenrade VR30+- Sibbe VR30+ 3-0

LHC/Schaesberg VR30+ - Amstenrade VR30+ 1-1
Amstenrade VR30+ - SV Brunssum VR30+ 2-1

 

Zaterdag 19 september 2020

Doenrade Vets – Amstenrade Vets afgelast

 

Zondag 20 september 2020

14.30 uur Partij 1 – Amstenrade 1

12.00 uur Amstenrade 2 – Caesar 3
Geldrop VR1 – Amstenrade VR1 verplaatst naar zondag 18 oktober

Amstenrade 4 – Alfa Sport 3 verplaatst naar donderdag 15 oktober

 

Zaterdag 26 september 2020

17.30 uur Groene Ster Vets – Amstenrade Vets

 

Zondag 27 september 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – Bemelen 1
10.30
 uur Amstenrade VR1 – Someren/NWC VR2

Amstenrade 2 VRIJ

10.00 uur Geleen-Zuid 4 – Amstenrade 4

 

Zaterdag 3 oktober 2020

18.00 uur Amstenrade Vets – Neerbeek Vets

 

Zondag 4 oktober 2020

14.30 uur Geulsche Boys 1 – Amstenrade 1

12.00 uur Amstenrade 2 – West United 4
10.30 uur Cranendonck VR1 – Amstenrade VR1

09.45 uur Amstenrade 4 – De Ster 5

 

Vrijdag 9 oktober 2020

20.00 uur HR45+ en VR30+ Ronde 2

 

Zaterdag 10 oktober 2020

17.00 uur Sylvia Vets – Amstenrade Vets (bij FC Landgraaf)

 

Zondag 11 oktober 2020

Amstenrade 1 VRIJ

12.00 uur Neerbeek 2 – Amstenrade 2

11.00 uur Haslou 4 – Amstenrade 4

11.00 uur Amstenrade VR1 – Eindhoven VR3

Donderdag 15 oktober 2020

19.30 uur Amstenrade 4 – Alfa Sport 3

 

Zaterdag 17 oktober 2020

17.00 uur OVCS Vets – Amstenrade Vets

 

Zondag 18 oktober 2020

14.30 uur Abdissenbosch 1 – Amstenrade 1

Amstenrade 2 BEKER/INHAAL

Amstenrade 4 BEKER/INHAAL

11.45 uur Geldrop VR1 - Amstenrade VR1

 

Zaterdag 24 oktober 2020

Amstenrade Vets VRIJ

 

Zondag 25 oktober 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – IBC 1

12.15 uur Heksenberg-NEC 3 – Amstenrade 2

09.15 uur Hulsberg 4 – Amstenrade 4

10.30 uur Amstenrade VR1 – Eindse Boys VR1

 

Vrijdag 30 oktober 2020

20.00 uur HR45+ en VR30+ Ronde 3

 

Zaterdag 31 oktober 2020

17.00 uur Amstenrade Vets – Eikenderveld Vets

 

Zondag 1 november 2020

14.30 uur RKSVB 1 – Amstenrade 1
13.00 uur UOW’02/LHC VR1 – Amstenrade VR1

12.00 uur Amstenrade 2 – Passart-VKC 2

09.45 uur Amstenrade 4 – Neerbeek 4

Vrijdag 6 november 2020

Heren 45+ bij SVM

20.00 uur Amstenrade 45+ - Sporting Sittard `13 45+

20.40 uur Linden-Heidebloem 45+ - Amstenrade 45+

21.00 uur Amstenrade 45+ - Woander Forest 45+

21.20 uur SVM 45+ - Amstenrade 45+

 

Zaterdag 7 november 2020

17.00 uur Minor Vets – Amstenrade Vets

 

Zondag 8 november 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – Vijlen 1

12.30 uur Argo 3 – Amstenrade 4

10.30 uur Amstenrade VR1 – Pusphaira VR1
09.45 uur Langeberg 3 – Amstenrade 2

 

Zaterdag 14 november 2020

17.00 uur LHC vets – Amstenrade Vets

 

Zondag 15 november 2020

Amstenrade 1 BEKER/INHAAL

Amstenrade 2 BEKER/INHAAL

Amstenrade 4 BEKER/INHAAL

Amstenrade VR1 BEKER/INHAAL

 

Vrijdag 20 november 2020

20.00 uur HR45+ en VR30+ Ronde 4

 

Zaterdag 21 november 2020

17.00 uur Hulsberg Vets – Amstenrade Vets

 

Zondag 22 november 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – Geertruidse Boys 1

12.00 uur Amstenrade 2 – UOW’03 3
11.00 uur RKHBS VR1 – Amstenrade VR
1

09.45 uur Amstenrade 4 – Sanderbout 3

Zaterdag 28 november 2020

17.00 uur RKHBS Vets – Amstenrade Vets

 

Zondag 29 november 2020

14.30 uur Daalhof 1 – Amstenrade 1

12.00 uur Schinveld 2 – Amstenrade 2

12.00 uur Geulsche Boys 2 – Amstenrade 4

11.00 uur Amstenrade VR1 – Keer VR1

 

Zaterdag 5 december 2020

Amstenrade Vets VRIJ

 

Zondag 6 december 2020

14.30 uur Amstenrade 1 – SNC;’14 1

12.15 uur Amstenrade 2 – Abdissenbosch 2
11.00 uur Baarlo VR1 – Amstenrade VR1

10.00 uur Amstenrade 4 – GSV’28 4

 

Zaterdag 12 december 2020

Amstenrade Vets VRIJ

 

Zondag 13 december 2020

14.30 uur Haanrade/SVA  - Amstenrade 1

11.45 uur Sporting Heerlen 4 – Amstenrade 2

10.30 uur SVE 3 – Amstenrade 4

11.00 uur Amstenrade VR1 – EFC VR1

 

Zaterdag 19 december 2020

Amstenrade Vets VRIJ

 

Zondag 20 december 2020

Amstenrade 1 BEKER/INHAAL

Amstenrade 2 BEKR/INHAAL

Amstenrade 4 BEKER?INHAAL

Amstenrade VR1 BEKER/INHAAL

 

KERSTRECES

Winterstop 21 decemer 2020 t/m 3 januari 2021

Zondag 10 januari 2021 oefenwedstrijd

 

Zondag 17 januari 2021

14.30 uur Rimburg 1 – Amstenrade 1

Amstenrade 2 BEKER/INHAAL

Amstenrade 4  BEKER/INHAAL

Amstenrade VR1 BEKER/INHAAL

 

Zondag 24 januari 2021

14.30 uur Amstenrade 1 – Abdissenbosch 1

Amstenrade 2 BEKER/INHAAL

Amstenrade 4 BEKER/INHAAL

Amstenrade VR1 BEKER/INHAAL

 

Zondag 31 januari 2021

Amstenrade 1 VRIJ

12.00 uur Amstenrade 2 – Heksenberg-NEC 3
10.00 uur Someren/NWC VR2 – Amstenrade VR1

09.45 uur Amstenrade 4 – Hulsberg 4
 

Zondag 7 februari 2021

14.30 uur Amstenrade 1 – Partij 1

11.00 uur Caesar 3 – Amstenrade 2

11.00 uur Alfa Sport 3 – Amstenrade 4

10.30 uur Amstenrade VR1 – RKHBS VR1

Zondag 14 februari 2021 CARNAVAL

Amstenrade 1 VRIJ

Amstenrade 2 VRIJ

Amstenrade 4 VRIJ

Amstenrade VR1 VRIJ

 

Zondag 21 februari 2021

Amstenrade 1 BEKER/INHAAL

Amstenrade 2 BEKER/INHAAL

Amstenrade 4 BEKER/INHAAL

Amstenrade VR1 BEKER/INHAAL

 

Vrijdag 26 februari 2020

20.00 uur HR45+ en VR30+ Ronde 1

 

Zondag 28 februari 2021

14.30 uur Vijlen 1 - Amstenrade 1

11.00 uur West United 4 – Amstenrade 2

11.00 uur De Ster 5 – Amstenrade 4

11.00 uur Amstenrade VR1 – Cranendonck VR1

 

Zondag  7 maart 2021

14.30 uur Amstenrade 1 – Daalhof 1

12.00 uur Amstenrade 2 – Neerbeek 2

09.45 uur Amstenrade 4 – Haslou 4

10.00 uur Eindhoven VR3 – Amstenrade VR1

 

Vrijdag 12 maart 2021

20.00 uur HR45+ en VR30+ Ronde 2

 

Zondag 14 maart 2021

14.30 uur Geertruidse Boys 1 – Amstenrade 1

Amstenrade 2 BEKER/INHAAL

Amstenrade 4 BEKER/INHAAL

Amstenrade VR1 BEKER/INHAAL

 

Zondag 21 maart 2021

14.30 uur Amstenrade 1 – Geulsche Boys 1

12.00 uur Amstenrade 2 – Schinveld 2

09.45 uur Amstenrade 4 – Geulsche Boys 2

11.00 uur Keer VR1 – Amstenrade VR1

 

Vrijdag 26 maart 2020

20.00 uur HR45+ en VR30+ Ronde 3

 

Zondag 28 maart 2021

14.30 uur Bemelen 1 – Amstenrade 1

11.00 uur Sanderbout 3 – Amstenrade 4

11.00 uur Amstenrade VR1 – Geldrop VR1

10.15 uur UOW’02 3 – Amstenrade 2

Zaterdag 3 april Paaszaterdag

Amstenrade 1 BEKER/INHAAL

Amstenrade 2 BEKER/INHAAL

Amstenrade 4 BEKER/INHAAL

Amstenrade VR1 BEKER/INHAAL

 

Maandag 5 april 2021 PASEN

Amstenrade 1 BEKER/INHAAL

Amstenrade 2 BEKER/INHAAL

Amstenrade 4 BEKER/INHAAL

Amstenrade VR1 BEKER/INHAAL

 

Zondag 11 april 2021

14.30 uur Amstenrade 1 – RKSVB 1
12.30 uur Pusphaira VR1 – Amstenrade VR1

12.00 uur Amstenrade 2 – Sporting Heerlen 4

09.45 uur Amstenrade 4 – SVE 3

 

Vrijdag 16 april 2020

20.00 uur HR45+ en VR30+ Ronde 4

 

Zondag 18 april 2021

14.30 uur SNC’14 1 – Amstenrade 1

12.00 uur Passart-VKC 2  – Amstenrade 2

11.00 uur Neerbeek 4 – Amstenrade 4

10.30 uur Amstenrade VR1 – UOW’02/LHC VR1

 

Zondag 25 april 2021

14.30 uur Amstenrade 1 – Haanrade/SVA 1

Amstenrade 2 VRIJ
12.00 uur EFC VR1 – Amstenrade VR1

09.45 uur Amstenrade 4 – Geleen-Zuid 4

 

Zondag 2 mei 2021

Amstenrade 1 BEKER/INHAAL

Amstenrade 2 VRIJ

Amstenrade 4 VRIJ

Amstenrade VR1 VRIJ

 

Zondag 9 mei 2021

14.30 uur IBC’03 1 – Amstenrade 1

12.00 uur Abdissenbosch 2 – Amstenrade 2

12.00 uur GSV’28 4 – Amstenrade 4

10.30 uur Amstenrade VR1 – Baarlo VR1

 

Zondag 16 mei 2021

14.30 uur Amstenrade 1 – Rimburg 1
12.15 uur Eindse Boys VR1 – Amstenrade VR1

12.00 uur Amstenrade 2 – Langeberg 3

09.45 uur Amstenrade 4 – Argo 3

thumbnail_sportdoc3.jpg

Webmaster: Narda Timmermans

Boels Rental-2.jpg
thumbnail_masita.png
thumbnail_sellslogo.png
Knipsel1.JPG
Knipsel2.JPG
  • Facebook Social Icon

Follow Us