Zaterdag 29 augustus 2020

UOW’02 JO19-2 – Amstenrade JO19-1 BEKER 2-5

Amstenrade JO17-1 – Walram JO17-1 BEKER 2-3

Roosteren JO16-1 – Amstenrade JO16-1 BEKER 0-4
Amstenrade JO15-1 – Langeberg JO15-1 BEKER 0-3
Walram JO13-1 – Amstenrade JO13-1 BEKER 4-1

Amstenrade JO12-1 - Hulsberg JO12-1  VRIENDSCH. 2-5
A
mstenrade JO11-1 VRIJ

Amstenrade JO11-2 VRIJ

Amstenrade JO10-1 VRIJ

Amstenrade JO10-2 VRIJ

Amstenrade JO9-1 VRIJ

Amstenrade JO8-1 VRIJ

Amstenrade JO7-2 VRIJ

Donderdag 3 september 2020
19.00 uur Amstenrade JO12-1 - Minor JO12-1 VRIENDSCH.  7-1

Zaterdag 5 september 2020

Amstenrade JO19-1 – De Leeuw JO19-1 BEKER 2-1

De Leeuw JO17-1 – Amstenrade JO17-1 BEKER 1-7

Amstenrade JO16-1 – Kerkrade-West JO16-1 BEKER 3-5

BSV Limburgia JO15-2 – Amstenrade JO15-1 BEKER  verplaatst naar maandag 14 september 19.00 uur

Amstenrade JO13-1 – Alfa Sport JO13-1 BEKER 12-1

Amstenrade JO12-1 – Brunssum JO12-1 5-3

SHH JO11-2 – Amstenrade JO11-1 5-7

Amstenrade JO11-2 – Groene Ster JO11-4 verplaatst naar woensdag 16 september 18.15 uur

RKHBS JO10-1 - Amstenrade JO10-1 9-2

Amstenrade JO10-2 – Sporting Sittard’13 JO10-1 1-11

Amstenrade JO9-1 – Alfa Sport JO9-1 1-3

Woander Forest JO8-1 – Amstenrade JO8-1 6-7

Amstenrade JO7-2 toernooi met De Leeuw JO7-3 en JO7-4, Alfa Sport JO7-2 (afgemeld) en Woander Forest JO7-2 bij Woander Forest 2e plaats

Woensdag 9 september 2020

Groene Ster JO13-2 - Amstenrade JO13-1 1-5 VRIENDSCH.

Zaterdag 12 september 2020

Amstenrade JO19-1 – Krijtland JO19-1 BEKER verplaast naar donderdag 24 september 20.00 uur 

OVCS JO17-1 – Amstenrade JO17-1 BEKER 1-3

Amstenrade JO16-1 – Minor JO16-1 BEKER VERVALLEN, Minor teruggetrokken

Amstenrade JO13-1 – FC RIA JO13-1 BEKER 6-1

De Leeuw JO15-3 – Amstenrade JO15-1 BEKER verplaatst naar dinsdag 22 september aanvang 18.30 uur
De Leeuw JO12-1 – Amstenrade JO12-1 1-11

Amstenrade JO11-1 – Langeberg JO11-1 verplaatst naar woensdag 23 september aanvang 18.15 uur

Kerkrade-West MO11-1 – Amstenrade JO11-2 1-20

Amstenrade JO10-1 – Groene ster JO10-1 3-8

Neerbeek JO10-1 – Amstenrade JO10-2 14-3

De Leeuw JO9-2 – Amstenrade JO9-1 3-8

Amstenrade JO8-1 – Minor/Wijnandia JO8-1 11-3

Amstenrade JO7-2 toernooi met De Leeuw JO7-3 en JO7-4, Alfa Sport JO7-2 en Woander Forest JO7-2 bij Amstenrade 3e plaats

 


Maandag 14 september 2020

BSV Limburgia JO15-2 – Amstenrade JO15-1 BEKER 2-9

Woensdag 16 september 2020
Amstenrade JO11-2 – Groene Ster JO11-4 VERVALLEN, Groene Ster teruggetrokken

 

Zaterdag 19 september 2020

Amstenrade JO19-1 – Haelen JO19-1 verplaatst naar 12 december

Sittard JO17-2 – Amstenrade JO17-1 0-7

MBC’13 JO16-1 – Amstenrade JO16-1 0-8
Amstenrade JO15-1 – Born JO15-1 3-0

Amstenrade JO13-1 – Bekkerveld JO13-2 verplaatst naar 14 november

Amstenrade JO12-1 – Hoensbroek JO12-1 9-0

Oranje Blauw'15 JO11-1 – Amstenrade JO11-1 0-12

Amstenrade JO11-2 VRIJ

Amstenrade JO10-1 - De Leeuw JO10-1 4-6

Amstenrade JO10-2 VRIJ

Amstenrade JO9-1 – RKTSV JO9-1 2-6
Sittard JO8-3 – Amstenrade JO8-1 3-8

Amstenrade JO7-2 toernooi met De Leeuw JO7-3 en JO7-4, Alfa Sport JO7-2 en Woander Forest JO7-2 bij Alfa Sport 3e plaats

 

 

Dinsdag 22 september 2020
De Leeuw JO15-3 – Amstenrade JO15-1 BEKER 0-20

 

Woensdag 23 september 2020

18.15 uur Amstenrade JO11-1 – Langeberg JO11-1

Donderdag 24 september 2020

20.00 uur Amstenrade JO19-1- Krijtland JO19-1 BEKER

Zaterdag 26 september 2020

15.00 uur Amstenrade JO17-1 - Minor/Wijnandia JO17-1
14.30 uur Hulsberg JO19-1 – Amstenrade JO19-1

13.30 uur Caesar JO15-2 – Amstenrade JO15-1

13.00 uur Amstenrade JO16-1 – RKSVN JO16-1

11.30 uur OVCS JO13-1 - Amstenrade JO13-1 
11.30 uur Groene Ster JO12-1 – Amstenrade JO12-1

10.45 uur Amstenrade JO11-1 – SVC 2000 JO11-2

10.00 uur EHC JO10-1 - Amstenrade JO10-1
10.45 uur Amstenrade JO11-2 – Groene Ster JO11-3

09.00 uur Amstenrade JO10-2 – Lindenheuvel-Heidebloem JO10-2

Amstenrade JO9-1 VRIJ

09.00 uur Amstenrade JO8-1 - Passart-VKC/NEC'92 JO8-1

Amstenrade JO7-2 toernooi bij De Leeuw

09.00 uur Amstenrade JO7-2 - De Leeuw JO7-4

09.00 uur Alfa Sport JO7-2 -  De Leeuw JO7-3 

09.20 uur  De Leeuw JO7-3 - Amstenrade JO7-2 

09.20 uur De Leeuw JO7-4 - Woander Forest JO7-2

09.40 uur Woander Forest JO7-2  - De Leeuw JO7-3 

09.40 uur Amstenrade JO7-2 - Alfa Sport JO7-2

10.00 uur De Leeuw JO7-3  - De Leeuw JO7-4  
10.00 uur Alfa Sport JO7-2 - Woander Forest JO7-2

10.20 uur De Leeuw JO7-4  - Alfa Sport JO7-2 -

10.20 uur Woander Forest JO7-2 - Amstenrade JO7-2

 

Zaterdag 3 oktober 2020

16.00 uur Amstenrade JO19-1 – Argo JO19-1

14.30 uur Geulsche Boys JO17-1 – Amstenrade JO17-1

13.00 uur Roosteren JO16-1 – Amstenrade JO16-1

14.00 uur Amstenrade JO15-1 – BSV Limburgia JO15-2

12.15 uur Amstenrade JO13-1 – Hoensbroek JO13-1

11.00 uur SVM JO11-1 – Amstenrade JO11-1

09.30 uur Amstenrade JO12-1 – Schaesberg JO12-5
09.30 uur Voerendaal/RKSVB JO11-2 – Amstenrade JO11-2
09.30 uur Spaubeek JO8-1 – Amstenrade JO8-1

09.00 uur Amstenrade JO10-2 – UBC JO10-2

09.00 uur Amstenrade JO9-1 – Sporting Heerlen JO9-2

09.00 uur Bekkerveld JO10-2 – Amstenrade JO10-1 JO10-1

Amstenrade JO7-2 VRIJ

 

Zaterdag 10 oktober 2020

15.00 uur Maasgouw JO19-1 – Amstenrade JO19-1

15.00 uur Amstenrade JO17-1 – Sanderbout JO17-1

13.00 uur Amstenrade JO16-1 – VCH JO16-1

13.15 uur De Ster JO15-1 – Amstenrade JO15-1

11.30 uur Groene Ster JO13-2 – Amstenrade JO13-1

11.00 uur Amstenrade JO12-1 – BSV Limburgia JO12-1

09.00 uur EVV/RIOS’31 JO11-1 – Amstenrade JO11-1

11.00 uur Amstenrade JO11-2 – De Leeuw JO11-3

09.00 uur Amstenrade JO10-1 – Abdissenbosch JO10-1

09.00 uur Alfa Sport JO10-3 – Amstenrade JO10-2

09.15 uur UOW’02 JO9-1 – Amstenrade JO9-1

09.00 uur Amstenrade JO8-1 – Neerbeek JO8-1

Amstenrade JO7-2 VRIJ

 

 

Zaterdag 17 oktober 2020 HERFSTVAKANTIE

Amstenrade JO19-1 BEKER

Amstenrade JO17-1 INHAAL

Amstenrade JO16-1 INHAAL

Amstenrade JO15-1 NHAAL

Amstenrade JO13-1 INHAAL

Amstenrade JO12-1 VRIJ

Amstenrade JO11-1 VRIJ

Amstenrade JO11-2 VRIJ

Amstenrade JO10-1 VRIJ

Amstenrade JO10-2 VRIJ

Amstenrade JO9-1 VRIJ

Amstenrade JO8-1 VRIJ

Amstenrade JO7-2 VRIJ

 

Zaterdag 24 oktober 2020 HERFSTVAKANTIE

14.30 uur Amstenrade JO19-1- OVCS JO19-1

15.00 uur BSV Limburgia JO17-2 – Amstenrade JO17-1

11.00 uur Eijsden JO16-1 – Amstenrade JO16-1

12.30 uur Amstenrade JO15-1 – Groene Ster JO15-3

12.00 uur SHH JO13-2 – Amstenrade JO13-1

Amstenrade JO12-1 VRIJ

Amstenrade JO11-1 VRIJ

Amstenrade JO11-2 VRIJ

Amstenrade JO10-1 VRIJ

Amstenrade JO10-2 VRIJ

Amstenrade JO9-1 VRIJ

Amstenrade JO8-1 VRIJ

Amstenrade JO7-2 VRIJ

 

Zaterdag 31 oktober 2020

15.00 uur Roggel/SVVH JO19-1 – Amstenrade JO19-1

14.00 uur Amstenrade JO17-1 – De Leeuw JO17-2

Amstenrade JO16-1 VRIJ

14.00 uur Haslou JO15-2 – Amstenrade JO15-1

12.00 uur Amstenrade JO13-1 – Woander Forest JO13-1

09.00 uur Minor JO12-3 – Amstenrade JO12-1

10.00 uur Amstenrade JO11-1 – Born JO11-1

Amstenrade JO11-2 VRIJ

09.00 uur Weltania JO10-1 – Amstenrade JO10-1

10.00 uur Amstenrade JO10-2 – Woander Forest JO10-1

10.00 uur Schaesberg JO9-2 – Amstenrade JO9-1

10.00 uur Alfa Sport JO8-2 – Amstenrade JO8-1

Amstenrade JO7-2 VRIJ

 

Zaterdag 7 november 2020

15.00 uur Amstenrade JO19-1 – DVO JO19-1

15.15 uur Caesar JO17-2 – Amstenrade JO17-1

Amstenrade JO16-1 VRIJ

13.00 uur Amstenrade JO15-1 – De Leeuw JO15-2

10.15 uur Hulsberg JO13-1 – Amstenrade JO13-1

Amstenrade JO12-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO11-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO11-2 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO10-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO10-2 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO9-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO8-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO7-2 nog te bepalen (fase 2)

 

Zaterdag 14 november 2020

15.00 uur BSV Limburgia JO19-1 – Amstenrade JO19-1

15.00 uur Amstenrade JO17-1 – DVO JO17-2

13.00 uur Amstenrade JO16-1 – Leonidas-W JO16-1

13.00 uur Geleen-Zuid JO15-2 – Amstenrade JO15-1

11.30 uur Amstenrade JO13-1 – Bekkerveld JO13-2

Amstenrade JO12-1  nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO11-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO11-2 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO10-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO10-2 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO9-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO8-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO7-2 nog te bepalen (fase 2)

 

Zaterdag 21 november 2020

15.00 uur Amstenrade JO19-1 – RKHSV JO19-1

16.00 uur Haslou JO17-2 – Amstenrade JO17-1

Amstenrade JO16-1 VRIJ

13.00 uur Amstenrade JO15-1 – Hoensbroek JO15-2

11.00 uur Amstenrade JO13-1 – MBC’13 JO13-1

Amstenrade JO12-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO11-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO11-2 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO10-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO10-2 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO9-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO8-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO7-2  nog te bepalen (fase 2)

 

Zaterdag 28 november 2020

15.00 uur Amstenrade JO19-1 – WDZ JO19-1

15.30 uur Groene Ster JO17-3 – Amstenrade JO17-1

13.00 uur Hebes JO16-1 – Amstenrade JO16-1

13.00 uur Amstenrade JO15-1 – Groene Ster JO15-2

10.30 uur Susteren JO13-1 – Amstenrade JO13-1

Amstenrade JO12-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO11-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO11-2 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO10-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO10-2 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO9-1 n nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO8-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO7-2 nog te bepalen (fase 2)

 

Zaterdag 5 december 2020

15.00 uur RKHBS JO19-1 – Amstenrade JO19-1

15.00 uur Amstenrade JO17-1 – Rood Groen LVC’01/Heuvelland JO17-4

13.00 uur Amstenrade JO16-1 – Willem I JO16-1

12.15 uur Langeberg JO15-1 – Amstenrade JO15-1

11.00 uur Amstenrade JO13-1 – De Ster JO13-1

Amstenrade JO12-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO11-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO11-2 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO10-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO10-2 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO9-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO8-1 nog te bepalen (fase 2)

Amstenrade JO7-2 VRIJ

 

Zaterdag 12 december 2020
15.00 uur Amstenrade JO19-1 – Haelen JO19-1

Amstenrade JO17-1 INHAAL

Amstenrade JO16-1 INHAAL

Amstenrade JO15-1 INHAAL

Amstenrade JO13-1 INHAAL

Amstenrade JO12-1 VRIJ

Amstenrade JO11-1 VRIJ

Amstenrade JO11-2 VRIJ

Amstenrade JO10-1 VRIJ

Amstenrade JO10-2 VRIJ

Amstenrade JO9-1 VRIJ

Amstenrade JO8-1 VRIJ

Amstenrade JO7-2 VRIJ

thumbnail_sportdoc3.jpg

Webmaster: Narda Timmermans

Boels Rental-2.jpg
thumbnail_masita.png
thumbnail_sellslogo.png
Knipsel1.JPG
Knipsel2.JPG
  • Facebook Social Icon

Follow Us