Uitslagen

Zaterdag 29 augustus 2020

UOW’02 JO19-2 – Amstenrade JO19-1 BEKER 2-5

Amstenrade JO17-1 – Walram JO17-1 BEKER 2-3

Roosteren JO16-1 – Amstenrade JO16-1 BEKER 0-4
Amstenrade JO15-1 – Langeberg JO15-1 BEKER 0-3
Walram JO13-1 – Amstenrade JO13-1 BEKER 4-1

Amstenrade JO12-1 - Hulsberg JO12-1  VRIENDSCH. 2-5
A
mstenrade JO11-1 VRIJ

Amstenrade JO11-2 VRIJ

Amstenrade JO10-1 VRIJ

Amstenrade JO10-2 VRIJ

Amstenrade JO9-1 VRIJ

Amstenrade JO8-1 VRIJ

Amstenrade JO7-2 VRIJ

Donderdag 3 september 2020
19.00 uur Amstenrade JO12-1 - Minor JO12-1 VRIENDSCH.  7-1

Zaterdag 5 september 2020

Amstenrade JO19-1 – De Leeuw JO19-1 BEKER 2-1

De Leeuw JO17-1 – Amstenrade JO17-1 BEKER 1-7

Amstenrade JO16-1 – Kerkrade-West JO16-1 BEKER 3-5

BSV Limburgia JO15-2 – Amstenrade JO15-1 BEKER  verplaatst naar maandag 14 september 19.00 uur

Amstenrade JO13-1 – Alfa Sport JO13-1 BEKER 12-1

Amstenrade JO12-1 – Brunssum JO12-1 5-3

SHH JO11-2 – Amstenrade JO11-1 5-7

Amstenrade JO11-2 – Groene Ster JO11-4 verplaatst naar woensdag 16 september 18.15 uur

RKHBS JO10-1 - Amstenrade JO10-1 9-2

Amstenrade JO10-2 – Sporting Sittard’13 JO10-1 1-11

Amstenrade JO9-1 – Alfa Sport JO9-1 1-3

Woander Forest JO8-1 – Amstenrade JO8-1 6-7

Amstenrade JO7-2 toernooi met De Leeuw JO7-3 en JO7-4, Alfa Sport JO7-2 (afgemeld) en Woander Forest JO7-2 bij Woander Forest 2e plaats

Woensdag 9 september 2020

Groene Ster JO13-2 - Amstenrade JO13-1 1-5 VRIENDSCH.

Zaterdag 12 september 2020

Amstenrade JO19-1 – Krijtland JO19-1 BEKER verplaast naar donderdag 24 september 20.00 uur 

OVCS JO17-1 – Amstenrade JO17-1 BEKER 1-3

Amstenrade JO16-1 – Minor JO16-1 BEKER VERVALLEN, Minor teruggetrokken

Amstenrade JO13-1 – FC RIA JO13-1 BEKER 6-1

De Leeuw JO15-3 – Amstenrade JO15-1 BEKER verplaatst naar dinsdag 22 september aanvang 18.30 uur
De Leeuw JO12-1 – Amstenrade JO12-1 1-11

Amstenrade JO11-1 – Langeberg JO11-1 verplaatst naar woensdag 23 september aanvang 18.15 uur

Kerkrade-West MO11-1 – Amstenrade JO11-2 1-20

Amstenrade JO10-1 – Groene ster JO10-1 3-8

Neerbeek JO10-1 – Amstenrade JO10-2 14-3

De Leeuw JO9-2 – Amstenrade JO9-1 3-8

Amstenrade JO8-1 – Minor/Wijnandia JO8-1 11-3

Amstenrade JO7-2 toernooi met De Leeuw JO7-3 en JO7-4, Alfa Sport JO7-2 en Woander Forest JO7-2 bij Amstenrade 3e plaats

 


Maandag 14 september 2020

BSV Limburgia JO15-2 – Amstenrade JO15-1 BEKER 2-9

Woensdag 16 september 2020
Amstenrade JO11-2 – Groene Ster JO11-4 VERVALLEN, Groene Ster teruggetrokken

 

Zaterdag 19 september 2020

Amstenrade JO19-1 – Haelen JO19-1 verplaatst naar 12 december

Sittard JO17-2 – Amstenrade JO17-1 0-7

MBC’13 JO16-1 – Amstenrade JO16-1 0-8
Amstenrade JO15-1 – Born JO15-1 3-0

Amstenrade JO13-1 – Bekkerveld JO13-2 verplaatst naar 14 november

Amstenrade JO12-1 – Hoensbroek JO12-1 9-0

Oranje Blauw'15 JO11-1 – Amstenrade JO11-1 0-12

Amstenrade JO11-2 VRIJ

Amstenrade JO10-1 - De Leeuw JO10-1 4-6

Amstenrade JO10-2 VRIJ

Amstenrade JO9-1 – RKTSV JO9-1 2-6
Sittard JO8-3 – Amstenrade JO8-1 3-8

Amstenrade JO7-2 toernooi met De Leeuw JO7-3 en JO7-4, Alfa Sport JO7-2 en Woander Forest JO7-2 bij Alfa Sport 3e plaats

 

Dinsdag 22 september 2020
De Leeuw JO15-3 – Amstenrade JO15-1 BEKER 0-20

 

Woensdag 23 september 2020

Amstenrade JO11-1 – Langeberg JO11-1 12-1

Donderdag 24 september 2020

Amstenrade JO19-1- Krijtland JO19-1 BEKER 12-1

Zaterdag 26 september 2020

Hulsberg JO19-1 – Amstenrade JO19-1 1-0

Amstenrade JO17-1 - Minor/Wijnandia JO17-1 3-2

Amstenrade JO16-1 – RKSVN JO16-1 16-0
Caesar JO15-2 – Amstenrade JO15-1 2-3

OVCS JO13-1 - Amstenrade JO13-1 3-2
Groene Ster JO12-1 – Amstenrade JO12-1 1-6

Amstenrade JO11-1 – SVC 2000 JO11-2 2-3

Amstenrade JO11-2 – Groene Ster JO11-3 6-2

EHC JO10-1 - Amstenrade JO10-1 3-5
Amstenrade JO10-2 – Lindenheuvel-Heidebloem JO10-2 2-5

Amstenrade JO9-1 VRIJ

Amstenrade JO8-1 - Passart-VKC/NEC'92 JO8-1 8-6

Amstenrade JO7-2 toernooi met De Leeuw JO7-3 en JO7-4, Alfa Sport JO7-2 en Woander Forest JO7-2 bij De Leeuw 3e plaats

Zaterdag 3 oktober 2020

Amstenrade JO19-1 – Argo JO19-1 5-1

Geulsche Boys JO17-1 – Amstenrade JO17-1 7-2

Roosteren JO16-1 – Amstenrade JO16-1 1-2

Amstenrade JO15-1 – BSV Limburgia JO15-2 VERVALLEN

Amstenrade JO13-1 – Hoensbroek JO13-1 9-0

Amstenrade JO12-1 – Schaesberg JO12-5 2-0

SVM JO11-1 – Amstenrade JO11-1 VERVALLEN

RKSVB/Voerendaal 11-2 – Amstenrade JO11-2 4-3

Bekkerveld JO10-2 – Amstenrade JO10-1 1-19

Amstenrade JO10-2 – UBC JO10-2 6-8

Amstenrade JO9-1 – Sporting Heerlen JO9-2 7-2
Spaubeek JO8-1 – Amstenrade JO8-1 4-5

Amstenrade JO7-2 VRIJ
 

Zaterdag 10 oktober 2020

Maasgouw JO19-1 – Amstenrade JO19-1 3-4

Amstenrade JO17-1 – Sanderbout JO17-1 1-1

Amstenrade JO16-1 – VCH JO16-1 11-0

De Ster JO15-1 – Amstenrade JO15-1 2-3

Groene Ster JO13-2 – Amstenrade JO13-1 0-6

Amstenrade JO12-1 – BSV Limburgia JO12-1 4-5

EVV/RIOS’31 JO11-1 – Amstenrade JO11-1 0-18

Amstenrade JO11-2 – De Leeuw JO11-3 7-2

Amstenrade JO10-1 – Abdissenbosch JO10-1 2-8

Alfa Sport JO10-3 – Amstenrade JO10-2 5-2

UOW’02 JO9-1 – Amstenrade JO9-1 0-5

Amstenrade JO8-1 – Neerbeek JO8-1 11-2

Amstenrade JO7-2 VRIJ